Išsirinkite paketą

Nakvynė

Kaina nuo: 59 €
Minimali trukmė 1 dienos

Į vienos nakvynės kainą įskaičiuoti: Nakvynė viešbutyje ; Pasirinktas maitinimo tipas viešbučio restorane; Viešbučio SPA paslaugos: sauna, garinė pirtis, sūkurinė vonia;

DOVANA REZERVUOTI

Paslaugų rinkinys "Malonumų banga"

Kaina nuo: 359 €
Minimali trukmė 3 dienos

Masažai, vandens bei pirčių pramogos, romantiška vakarienė, visa tai padės Jums atgauti fizines jėgas, pagerinti savijautą, pailsėti. (3 nakvynės / 4 dienos)

DOVANA REZERVUOTI

Romantiškas trijų dienų poilsis

Kaina nuo: 229 EUR
Minimali trukmė 2 dienos

SPA malonumai, vakarienė žvakių šviesoje – ar tai ne romantika?! 2 Romantiškos vakarienės Central restorane, apsilankymas viešbučio SPA centre ir pasirinkti masažai. (2 nakvynės / 3 dienos)

DOVANA REZERVUOTI

Šventinis dviejų dienų poilsis

Kaina nuo: 99 €
Minimali trukmė 1 dienos

Pasiūlymas švęsti gimtadienį,  jubiliejų ar kitas šventes. Nakvynė vienviečiame ar dviviečiame viešbučio kambaryje su vakariene, apsilankymas viešbučio SPA centre ir pasirinkti masažai. (1 nakvynė / 2 dienos)

DOVANA REZERVUOTI

Poilsio programa „Atgaiva“

Kaina nuo: 99 €
Minimali trukmė 1 dienos

Poilsis viešbutyje su vakariene Central restorane ir vandens bei pirčių pramogomis Druskininkų vandens parke ( 3 val. pramogų vandens ir pirčių zonoje), apsilankymas viešbučio SPA centre. (1 nakvynė / 2 dienos)

DOVANA REZERVUOTI

Gydymo programa „Sveikatos tausojimas“

Kaina nuo: 299 €
Minimali trukmė 4 dienos

Laikas skirti sau. Gydymas Miesto Gydykloje ir poilsis BEST BALTIC HOTEL Druskininkai Central Druskininkai viešbutyje. (Nuo 4 nakvynių)

DOVANA REZERVUOTI

Gydymo ir poilsio programa „Sveikatos stiprinimas“

Kaina nuo: 479 €
Minimali trukmė 6 dienos

Gaivus pušų oras ir mineralinių vandenų gydomoji galia padės sustiprinti sveikatą. Poilsis viešbutyje ir gydymas Miesto Gydykloje (Nuo 6 nakvynių)

DOVANA REZERVUOTI